Najprostszy sposób na owady

Nikt z nas nie lubi dzielić swojego mieszkania z owadami, co oczywiście jest zrozumiałe. Zdarza się jednak, że bardzo często mamy z nimi problem. Nie dziwi to, że najwięcej problemów przysparzają nam one latem, kiedy to jest ich najwięcej. Mówiąc o takich owadach, w pierwszej kolejności myślimy o muchach czy komarach, choć nie tylko one dzielą z nami nasze mieszkanie. Jako że często dostają się do nich przez okna, warto ten problem jakoś rozwiązać. Nie jest to dziś zadanie niemożliwe. Wystarczająca będzie bowiem moskitiera na okno, z której dostaniem żądnego problemu mieć nie będziemy. Który rodzaj moskitiery będzie najlepszy?

Moskitiery ramowe

Jeśli mielibyśmy coś na tym polu wyróżnić, na pewno wskazalibyśmy na moskitiery ramowe. To jednak zrozumiałe, bo według wielu użytkowników są one bardzo skuteczne i zapewniają dobrą ochronę przed owadami co jest tu akurat najważniejsze. Co ciekawe obecnie takie moskitiery dodatkowo możemy połączyć z samymi roletkami zewnętrznymi, choć oczywiście nie ma takiej potrzeby. Jeśli nie stać nas na takie rozwiązanie zakupić możemy same moskitiery.

Budowa

Zastanówmy się jeszcze nad tym, jak taka moskitiera jest zbudowana. Akurat w tym przypadku nie wymyślono jakiejś cudownej technologii. Rama takiej moskitiery zbudowana jest bowiem z profili aluminiowych. Jej wnętrze tworzy natomiast włókno szklane. Jest to na tyle ważne, że przepuszcza ono światło, a więc w żadnym wypadku moskitiera taka nie zaciemnia naszego pomieszczenia.

2 Comments

  1. Na pewno moskitiera będzie najlepszym zabezpieczeniem.

  2. To prawda. Ja akurat z takiego rozwiązania jestem zadowolony.

Zostaw komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany.


*