Koszt rolety w Domondo

Jeśli interesują Was koszta rolety do mieszkania, dobrze trafiliście, bo postanowiliśmy przyjrzeć się im nieco bliżej. Oczywiście nie da się ukryć, że dziś rolety takie są bardzo popularne, a w związku z tym także i sklepów, gdzie możemy je dziś nabyć nie brakuje. Dotyczy to tak rynku stacjonarnego, jak i punktów internetowych, gdzie jak pewnie doskonale wiecie, zakupy mogą być o wiele bardziej opłacalne. Najpopularniejszym roletom, a więc tym wykonanym z materiału postanowiliśmy przyjrzeć się na podstawie sklepu internetowego domondo.pl. Jak one tu wypadają i czy warto zainteresować się jego ofertą?

Szeroki wybór

Na początku odnieśmy się tu jednak do tego, że firma ta oferuje naprawdę bardzo szeroki wybór rolet, co już w samo w sobie jest bardzo korzystne z punktu widzenia klienta. Tym bardziej, jeśli dodamy do tego fakt, że możemy w nim liczyć na spore zniżki, co na pewno nie ujdzie każdemu uważnemu nabywcy. Ile jednak takie rolety kosztują?

Cennik

Jednoznacznie na to pytanie odpowiedzieć jest trudno. Wszystko dlatego, że roletę tutaj projektujemy osobiście, korzystając ze specjalnego programu. Dzięki temu możemy wybrać nie tylko gabaryty, ale także i kolor rolety. Jest to o tyle łatwe, że w programie ściany służące za przykład, możemy pokolorować na kolor, który znajduje się w interesującym nas pomieszczeniu. Jeśli chodzi o koszt rolety materiałowej, to zazwyczaj jej zakup nie wyniesie więcej niż sto złotych. Cena w związku z tym na pewno nie jest wysoka. Tym bardziej że mamy tu do czynienia z gwarancją, która uwzględnia także niewielkie poprawki.

2 Comments

  1. Osobiście przeglądałem ich ofertę i wygląda to całkiem ciekawie.

  2. To akurat firma już dość popularna, a więc obawiać się raczej nie ma czego.

Zostaw komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany.


*